top of page

o nás

Botanical Lab je plant concept store, v ktorom sa snúbi prírodas mestským životom.

Botanical Lab, to sú izbové rastlinky, rastlinné teráriá a poctivý prírodou inšpirovaný design – skrátka všetko, čo sa týka botaniky.

Landscaping

interiérový landscaping

RASTLINY PRE VÁŠ DOMÁCI AJ PRACOVNÝ PRIESTOR

Zeleň hrala vo verejných priestoroch vždy významnú úlohu. Jednak ako výrazný prvok mestotvorného rázu, jednak pre jej pozitívne environmentálne aspekty, akými sú zlepšenie mikroklímy, produkcia kyslíka, znižovanie prašnosti a v neposlednom rade jej psychologická a estetická funkcia. Snaha zazelenať mesto bola jedným z dôvodov, ktorý nás viedol k založeniu Botanical Labu. Koniec koncov, ľudia k svojmu životu prírodu potrebujú a ak ju nemajú na dosah, nahrádzajú si ju rastlinami, alebo napríklad rastlinnými teráriami – malými záhradkami v skle.

Radi by ste svoj domov alebo kanceláriu zazelenali, ale nieste si istý aké rastlinky budú do vášho priestoru vhodné? Nechajte to na nás! Rastlinky pre vás navrhneme na mieru tak, aby sa im u vás darilo a aby esteticky dotvorili charakter priestoru. Pri osobnej konzultácii zhodnotíme svetelné a teplotné podmienky interiéru a spoločne vytvoríme plán na vybudovanie vašej osobnej mestskej džungle.

ZELENÉ STENY

Zelené steny dokážu premeniť  akýkoľvek priestor na skutočnú rastlinnú oázu. Pri osobnej konzultácii zhodnotíme svetelné a teplotné podmienky priestoru a spoločne vytvoríme koncept živej zelenej steny na mieru, ktorý bude nie len jedinečný ale aj ľahko udržiavateľný! Vzhľadom na to, že pracujeme výhradne so živým materiálom, steny z umelých rastlín alebo zo stabilizovaného machu neponúkame.

Pre dohodnutie osobnej konzultácie nám prosím napíšte email na info@botanicallab.sk

Botanical Grow s.r.o.     Lermontovova 3    81105     
Bratislava

bottom of page