top of page
Zakoreňovacia miska L

Zakoreňovacia miska L

16,90 €Price

Zakoreňovacia miska od holandského štúdia Botanopia je určená na jednoduchšie a praktické zakoreňovanie odrezkov rastlín alebo klíčenie semien a drobných kôstok.

 

Miska veľkosti L je vhodná na pestovanie väčších kôstok, ako sú napríklad avokádo a mango alebo cibuliek tulipánov, hyacintov či narcisov. Skvele sa hodí aj na zakoreňovanie väčších odrezkov "zelených" rastlín, sukulentov a kaktusov. Miska má uprostred otvor do ktorého sa vloží kôstka, či odrezok na vyklíčenie. Takto pripravená miska sa vloží na naplnený pohár vodou. Potom už nezostáva nič iné než trpezlivo čakať na prvé korienky a klíčky. 

 

Miska je ručne vyrobená z českého porcelánu a dostanete ju zabalenú v darčekovej krabičke s podrobným návodom na použitie a tipmi na to ako správne zakoreňovať a klíčiť nové rastlinky.

 

Tip:

Zakorenené rastlinky vo vázach vyzerajú v interiréu krásne. Ak by ste ich chceli nechať vo vode dlhšie a nepresádzať ich do kvetináča, so správnou výživou ich vo vode môžete nechať ako dlho budete chcieť. Výborným doplnkom bude organické hnojivo Plant Food, ktoré nájdete taktiež v našej ponuke.

 

rozmery: 11x11x3cm

farba: biela

materiál: porcelán

 

*rastliny a semená nie sú súčasťou produktu

bottom of page