Sviečka Sweet Sunflower

Sviečka Sweet Sunflower

€30.00Price

Ručne odlievaná vonná sviečka KOBO zo 100% sójového vosku v obale so semienkami Sweet Sunflower - slnečnica z kolekcie PLANT THE BOX.

 

O kolekcii

Pre kolekciu PLANT THE BOX je dôraz kladený primárne na ekologický aspekt - obaly tejto kolekcie sú vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. 100% recyklovateľné krabičky sú potlačené farbami na rastlinnej báze, ktoré nezaťažujú pôdu. A to nie je všetko! V každej krabičke od sviečky sú ukryté semienka rastlinky, ktorá reprezentuje vôňu konkrétnej sviečky. KOBO sviečky sú tiež ručne odlievané zo 100% sójového vosku a obsahujú bavlnené knôty. Neobsahujú žiadne pridané farbivá, ftaláty, ani ropné produkty.

 

Ako si obal zasadiť?

Stačí, ak obal sviečky navlhčíte vodou, pokrčíte, zakopete do zeme (alebo do črepníka s hlinou) a pri pravidelnom zalievaní si vypestujete levanduľu, nechtík, tymián, mätu, vlčí mak či slnečnice. 

 

Viac informácií o tomto produkte

Táto sviečka je plná kombinácie jemnej a ohromujúcej kvetinovej zmesi, v ktorej sú vrchné tóny zeleného melónu, citrónu a sviežeho jablka doplnené strednými tónmi jazmínu, cyklámenu a ľalie. Teplý a elegantný základ vôni dodávajú pižmo a cédrové drevo.

 

Obal sviečky obsahuje semienka slnečnice.

 

VOSK: 100% sójový
DOBA HORENIA: 60 hodín
VÔŇA:  kvetinová
GRAMÁŽ: 283g